Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Jeśli interesuje Cię wysoka pozycja w wyszukiwarce na wybrane słowa kluczowe, to jest to oferta właśnie dla Ciebie. Wspólnie ustalimy jakie frazy zwiększą ruch na Twojej stronie internetowej i skutecznie przełożą się na konwersję i nowych klientów.

Usługa ma na celu uzyskanie wymiernych korzyści przez prowadzenie kampanii w wyszukiwarkach internetowych. Ze względu na dominującą rolę wyszukiwarki Google w Polsce (ponad 98% rynku) – wszelkie działania są skupiane na działaniach promocyjnych w tej wyszukiwarce. Działania związane z pozycjonowaniem opieramy

Dodatkowo za sprawą dedykowanych szkoleń zasilamy Twoich pracowników niezbędną wiedzą z zakresu SEO, dzięki której organizacja jest w stanie samodzielnie maksymalizować efekty działań marketingowych online, bez ponoszenia dodatkowych kosztów.