Garnitur ślubny w innym kolorze niż stalowy granat lub szarość? Sprawdźmy!

unnamed file 4

Czy można wybrać inny kolor garnituru ślubnego niż granatowy lub stalowy? Chociaż nie jest to częste, zdarzają się Panowie Młodzi, którzy idą do ślubu w kolorowych garniturach. Jaki kolor wybrać, by zachować formalny styl?

Bordowe garnitury do ślubu — odrobina koloru

Kolor bordowy jest kolorem formalnym, choć kojarzonym głównie z biznesem. Często prezesi firm z wieloletnim stażem, wybierają właśnie bordowy jako główny element komunikacji wizualnej swojej marki. 

Garnitur do ślubu w bordowym kolorze (ciemnym) będzie wciąż bardzo elegancki i świetnie sprawdzi się także jako strój wyjściowy na inne okazje, takie jak uroczysty bankiet firmowy, czy wyjście do opery. Dzięki swojej głębi koloru bordo pięknie kontrastuje z kremową bielą, podkreślając jej charakter.

Garnitur ślubny — tylko szyty na miarę

Garnitury na inne okazje można z powodzeniem kupić w sklepach. Ślub jest szczególną uroczystością, dlatego jeśli Państwu Młodym zależy na perfekcyjnym i modnym przyjęciu, warto rozważyć uszycie garnituru w profesjonalnej pracowni krawieckiej, zwłaszcza w innym kolorze niż stal czy granat.

Jaka kamizelka będzie pasować do bordowego garnituru? Można postawić na jednokolorową stylizację ślubną, tj. bordowy garnitur i kamizelka, ale można też wykorzystać inne kolory, by rozjaśnić nieco ciemny odcień bordowego.

Jednym z najbardziej pasujących kolorów do ciemnej czerwieni, jest pastelowa, delikatna szarość. Bordowy garnitur ślubny będzie się wówczas prezentować oryginalnie i niepowtarzalnie, zwłaszcza jeśli kamizelka nie będzie całkiem gładka, np. w kratę.

Do takiej stylizacji koniecznie wybierz białą koszulę ze sztywnym kołnierzem (pin-collar), która jest jedną z najczęściej wybieranych koszul ślubnych we tym sezonie. 

Butelkowa zieleń — kolorystyczna wariacja

Obecnie coraz częściej można się spotkać też z garniturem w kolorze butelkowej zieleni na uroczystości ślubnej. Butelkowa zieleń jest kolorem, który jest jednak jeszcze mniej formalny niż bordo. To nie zmienia faktu, że nie brakuje osób, które eksperymentują z kolorowymi garniturami właśnie na okazję własnego ślubu.

Kolorowe garnitury szyte na miarę mają tę zaletę, że wykorzystasz je także przy innych formalnych okolicznościach, nie tylko na ślub i wesele. To właśnie z tego powodu coraz częściej można zobaczyć Panów Młodych w innych barwach niż granat i stalowa szarość. 

Czy ten trend się przyjmie i zostanie z nami na dłużej? Warto obserwować zmieniającą się modę ślubną i dostosować konkretne trendy do swoich upodobań i możliwości. 

Zobacz również

Co to jest konfekcjonowanie produktów? Jak proces konfekcjonowania wpływa funkcjonowanie firmy?

photo 1573552991725 c7b115591d04cropentropycstinysrgbfitmaxfmjpgixidMnwxNDA1NTd8MHwxfHNlYXJjaHw1MXx8bG9naXN0aWNzfGVufDF8MHx8fDE2MjU4NDEwNDEixlibrb 1.2.1q80w1080
Konfekcjonowanie towarów to usługa, z której korzysta wielu właścicieli firm. Proces ten jest niezwykle ważny, jeżeli chodzi o sprzedaż. Oznacza to, że z takiej usługi mogą skorzystać wszyscy, którzy chcą ...

Jakie opony zimowe? Podpowiadamy jak dopasować ogumienie

unnamed file
Za nami pierwszy atak zimy. Czy nasz samochód został w pełni przygotowany na nadchodzący trudny sezon? Jeśli nie, to ostatni moment, aby to zmienić. W grę wchodzi nasze bezpieczeństwo, dlatego ...