Biznes lunch – jak wybrać odpowiednia restaurację na obiad z kontrahentami?

photo 1466978913421 dad2ebd01d17cropentropycstinysrgbfitmaxfmjpgixidMnwxNDA1NTd8MHwxfHNlYXJjaHwyfHxmYW1pbHklMjByZXN0YXVyYW50fGVufDF8MHx8fDE2NTg1NjYyMDQixlibrb 1.2.1q80w1080

Przedsiębiorcy używają wielu narzędzi, żeby przyciągnąć nowych klientów lub utrzymać już posiadanych. Promocja firmy, to nie tylko działania stawiające na reklamę w mediach, internecie, czy w kolportowanych materiałach — ulotkach, folderach, czy katalogach. Wśród istotnych elementów, które pomagają w utrzymaniu dobrych relacji z kontrahentami, są również organizowane bankiety, lub małe przyjęcia.

Pamiętać warto, że dobrym sposobem na promocję własnej działalności i nawiązanie współpracy z klientami, są organizowane od czasu do czasu obiady. Kraków Nowa Huta, to miasto, gdzie wielu przedsiębiorców chętnie korzysta z takiego rozwiązania. Powierzają wówczas organizację posiłku odpowiednim restauracjom, a dobrym pomysłem jest zarezerwowanie miejsca w restauracji hotelowej.

Jak wybrać odpowiednie miejsce na biznesowy obiad?

Spotkanie biznesowe między kontrahentami, to sprawa kluczowa dla rozwoju firmy i dlatego należy jego organizację powierzyć specjalistom. Wybór miejsca na biznes lunch uwarunkowany musi być zapewnieniem przez restauracje odpowiedniej obsługi, ułożenia menu oraz zapewnienia dobrej atmosfery. Ważne, by zachować kameralną oprawę takiego spotkania, gdyż sprzyja ona osiąganiu ważnych celów biznesowych.

Kilka zasad biznesowej etykiety podczas spotkania przy obiedzie

Powodzenie w biznesie możliwe jest dzięki bardzo ciężkiej pracy, kreatywnemu działaniu oraz przestrzeganiu zasad, tych pisanych i niepisanych. Etykieta w biznesie jest ważna, szczególnie jeśli podejmujemy przedstawicieli firm partnerskich. To dotyczy każdego spotkania, a zwłaszcza tych, które są mniej oficjalne.

Warto pamiętać o punktualności, w myśl zasady „czas to pieniądz” i nie narażać naszych potencjalnych klientów na jego stratę. Spotkanie warto zaplanować szczegółowo i trzymać się tych zamiarów. Nie tylko osiągniemy w ten sposób cele, ale również sprawimy wrażenie profesjonalistów w każdym calu. Dodatkowo warto zadbać o odpowiednie menu, dowiedzieć się, czy goście nie są na specjalnej diecie i ewentualnie poprosić kucharza o sporządzenie dopasowanego do wszystkich uczestników jadłospisu.

Restauracja w hotelu — korzyści z organizacji spotkania biznesowego

Restauracja w hotelu jest dobrym pomysłem, szczególnie jeśli organizujemy obiad lub event między firmami, w którym uczestniczą osoby mieszkające w odległych miastach. Wówczas można skorzystać z oferty hotelu, a spotkanie przedłużyć nawet do kilku dni, jeśli istnieje taka potrzeba. Obiad w hotelowej restauracji, nawet dla miejscowych biznesmenów jest dobrym rozwiązaniem, gdyż takie miejsce zazwyczaj sporo więcej oferuje.

Zobacz również

Jakie chusteczki nawilżane? Jak prawidłowo dbać o higienę okolic intymnych?

Jakie chusteczki nawilżane? Jak prawidłowo dbać o higienę okolic intymnych?
Dbanie o higienę intymną to podstawowa czynność dla każdej kobiety. Dlatego też oprócz zwykłych płynów do mycia okolic intymnych bardzo ważne są także chusteczki nawilżane. Są one idealne podczas podróży ...

Jakie opony zimowe? Podpowiadamy jak dopasować ogumienie

unnamed file
Za nami pierwszy atak zimy. Czy nasz samochód został w pełni przygotowany na nadchodzący trudny sezon? Jeśli nie, to ostatni moment, aby to zmienić. W grę wchodzi nasze bezpieczeństwo, dlatego ...